Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
  • Magdalena Janowska

20 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole wiosenny kiermasz charytatywny.
Zebraliśmy kwotę 2600zł!

czytaj więcej...

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki na rzecz Domu Samotnej Matki "Bezpieczna Przystań" w Zielonce.
Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

czytaj więcej...

Szkolne Koło Wolontariatu wraz  z uczniami klasy 4b SP zorganizowało kiermasz ciast i ciasteczek dla Hospicjum św. Krzysztofa w Warszawie w ramach akcji Pola Nadziei. Było pysznie! smiley

czytaj więcej...

Z okazji święta- Międzynarodowego Dnia Wolontariusza spotkaliśmy się z naszymi wolontariuszami, aby podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie działają na rzecz potrzebujących.

czytaj więcej...

Pomóżmy Wiktorowi! Nakrętki proszę zostawiać na parapecie koło sekretariatu.

czytaj więcej...

Jak co roku wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu pakowali Szlachetną Paczkę, tym razem dla Pana Romana. Zaprawieni w bojach szybciutko poradzili sobie z 13 paczkami.

czytaj więcej...

W zeszłym tygodniu-30 listopada 2023 r. odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny, którego celem była zbiórka pieniędzy dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich-przyjaciele osób starszych.

Stowarzyszenie organizuje akcję "Podaruj Wigilię". Zapewniają osobom starszym nie tylko wigilijną kolację, ale też upominki i troskliwą obecność.

czytaj więcej...

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania „darów” w postaci karmy, kocy, legowisk, misek, itp. rzeczy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Azyl Pod Psim Aniołem… zarówno Uczniom, Rodzicom jak i Nauczycielom. 

czytaj więcej...

Klasa 4b SP wraz z przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu zasadziła 200 cebulek żonkili pod Hospicjum św. Krzysztofa w Warszawie w ramach akcji Pola Nadziei.

czytaj więcej...