Szkoła organizatorem konferencji Erasmus+

W czwartek, 9 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się  konferencja  poświęcona działaniom w ramach programu Erasmus +. W wydarzeniu brała udział grupa nauczycieli szkoły podstawowej i liceum realizująca projekt „The Breakthrough Project – wielopłaszczyznowy rozwój kadry na miarę Europy”, uczniowie liceum zaangażowani w projekty eTwinning, a także zaproszeni goście – nauczyciele z warszawskich szkół. Mieliśmy również zaszczyt gościć przedstawicieli Urzędu Dzielnicy Wilanów panią Renatę Miros oraz pana Artura Buczyńskiego, zastępcę burmistrza dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego klas I - VII

godzina 10.00 - klasy I - III

godzina 11.00 - klasy IV - VII

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w hali sportowej, następnie klasy wraz z wychowawcami przejdą do wskazanych sal.

Zaproszenie na spektakl

Teatr Capitol serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców, Dziadków 25 czerwca 2022 r. o godz.19.00 oś Królewska 25 na fantastyczną komedię  „Alibi od zaraz..."

Będzie świetna zabawa!!!

Życzymy udanych wakacji!

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie,

z całego serca, serdecznie dziękujemy za udział we wszelkich akcjach charytatywnych i wydarzeniach organizowanych na terenie naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022. Każdy pomysł, który udało nam się zrealizować spotykał się z zaangażowaniem, dobrym słowem i wsparciem. Dzięki temu mogliśmy nie tylko pomagać innym, ale także cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. 

czytaj więcej...

Próba sprawnościowa do klasy pierwszej w rekrutacji uzupełniającej

13.06.2022 Serdecznie zapraszamy do udziału w próbie sprawnościowej w rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej sportowej, która odbędzie się 20.06.2022 roku o godzinie 15.00 w hali sportowej przy ulicy Wiertniczej 26. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest dołączenie orzeczenia potwierdzającego dobry stan zdrowia wydanego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

eTwinning Prize 2022 rozdane - jesteśmy wśród zwycięzców

Nasz autorski projekt "Strong and Independent Women in Our history" został nagordzony i znalazł się wśród najlepszych osiemnastu międzynarodowych projektów 2021 roku. Wczoraj 6 czerwca 2022 roku odbyła się gala wręczenia nagród eTwinning Prize 2022 dla twórców projektów oraz dyrektorów odznaczonych szkół.

Czytaj więcej