Dzień bez plecaka :)

Już po raz kolejny z inicjatywy naszych licealistów w naszej szkole  z niezwykłym zaangażowaniem obchodziliśmy Dzień bez Plecaka. Było wesoło i kolorowo a pomysłom na pojemniki na szkolne podręczniki i zeszyty nie było końca!

W dniu 29 lutego 2024r. ku uciesze licznej społeczności szkolnej miejsce plecaków zajęły: wiadra, szuflady, sieci rybackie, kaski, zabawkowe samochody, powłoczki na poduszki, wózki sklepowe, walizki, taczki i pudła kartonowe, futerały na instrumenty muzyczne, koszyki z kosiarek na koszoną trawę a nawet meblościanki.

Każdy uczeń, który wykazał się pomysłowością i zostawił plecak w domu automatycznie był tego dnia posiadaczem szczęśliwego numerka co sprawiło, że praca na lekcjach mogła być dla uczniów wyłącznie bezstresową przyjemnością. Więcej zdjęć z tego wydarzenia na szkolnym Facebooku i Instagramie. (AG)