eTwinning European Label dla kolejnych dwóch projektów naszej szkoły

Nasza szkoła w  eTwinning nie ma sobie równych! Udowadniamy, że przyznana nam odznaka eTwinning School Label 2023 jest jak najbardziej zasłużona. Nasze zeszłoroczne międzynarodowe projekty otrzymały eTwinning European Label! Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest najciekawszym międzynarodowym projektom, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii TIK i swoje działania opierają na współpracy i wspólnych efektach

wszystkich zaangażowanych partnerów. Najpierw, po zakończeniu projektu, nauczyciele wnioskują o Krajową Odznakę Jakości, każdy partner w swoim kraju, a następnie jeśli w przynajmniej trzech zaangażowanych w projekt państwach szkoły otrzymają takie odznaczenie rozpoczyna się proces przyznawania European Label.

Warto było czekać rok na takie docenienie, które stawia naszą szkołę wśród szkół kierujących się europejskimi wartościami i stawiających na innowacyjność.

Gratulacje dla twórców projektów i wspaniałych zaangażowanych w projekt uczniów naszego liceum.

Dziękujemy naszym partnerom w projekcie przede wszystkim w "Digitally competent" - pani Pınar Ünal Akpınar ze szkoły Bursa Anadolu Lisesi, w "Heritage for the future" - Boukje Jonkheer ze szkoły Keizer Karel College oraz pozostałym szkołom z Turcji, Hiszpanii, Chorwacji, Niderlandów, Bośni i Hercegowiny oraz Włoch.