Poloneza czas zacząć...

W bieżącym roku szkolnym w naszym liceum do matury przystąpi 76 uczniów. Zanim jednak intensywne przygotowania na tej ostatniej prostej zaczną spędzać uczniom sen z powiek tegoroczni maturzyści wraz z dyrekcją i swoimi nauczycielami uczestniczyli w wyjątkowym balu studniówkowym.

Tegoroczna studniówka odbyła się w dniu 26 stycznia 2024r. i miała miejsce w  Hotelu Venecia Palace w Michałowicach.

Bal rozpoczał się tradycyjnym polonezem zatańczonym przez panią dyrektor Ewelinę Jankowską, panią wicedyrektor Magdalenę Kosiorek, wychowawców klas czwartych liceum: p. Tomasza Michalika, p. Iwonę Karczewską, p. Rafała Pazurę i p. Dorotę Zwolenik oraz oczywiście naszych jedynych w swoim rodzaju maturzystów z klas czwartych: IV A, IV B, IV C i IV D.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce pana Rafała Sołoduchy, który po raz kolejny przygotował uczniów do zaprezentowania tego pięknego tańca. Dziękujemy Rodzicom uczniów za zorganizowanie tak eleganckiego balu, przygotowanie swoich dorastających pociech na tę okazję oraz za opiekę podczas zabawy, DJ-owi -za  zatroszczenie się o wszelkie gusta muzyczne, wszystkim pracownikom Venecia Palace, kierowcom autokarów - za bezpieczny dowóz młodzieży, fotografom, animatorom - wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten wieczór zapadł w pamięci uczniom oraz ich rodzicom jako wyjątkowy, wzruszający i niezapomniany.

Bal trwał do białego rana w atmosferze radości, wdzięczności i młodzieńczej pogody ducha. Pozostaje nam życzyć najlepiej wykorzystanych ostatnich stu dni w szkole i obiecujemy trzymać kciuki za naszych maturzystów w maju. (AG)