Podsumowanie naszego autorskiego projektu "Heritage for the future"

Nasz autorski projekt eTwinning "Heritage for the future" zakończony. 9 maja 2022 roku odbyło się już ostatnie spotkanie uczniów i nauczycieli, podczas którego podsumowaliśmy działania projektowe. Na datę spotkania wybraliśmy 9 maja czyli Dzień Europy i Dzień eTwinning

aby w międzynarodowym towarzystwie uczniów i nauczycieli z całej Europy świętować ten wyjątkowy dzień. Podczas webinarium podsumowaliśmy wszystkie trzy obszary zadań głównych. Nasze końcowe produkty, które wspólnie stworzyliśmy to e-book dzięki aplikacji StoryJumper podsumowujący obszar pierwszy czyli postać ze świata polityki, która oddziałowuje na nas dzisiaj, wystawa online na Artsteps w której zawarliśmy postaci ze świata sztuki z każdego partnerskiego kraju oraz film, który opowiada o dziedzictwie materialnym i niematerialnym naszych krajów. 

Aby godnie uczcić May 9,  Europa Day i eTwinning Day wszyscy uczestnicy webinarium zostali podzieleni na zespoły i pod opieką nauczyciela stworzyliśmy Acrostic Poem z pierwszych liter May,9 eTwinning Day. 

Cały projekt został stworzony i założony przez nauczycielkę historii p. Karolinę, która do współpracy zaprosiła nauczycieli z Hiszpanii, Niderlandów, Chrowacji oraz Turcji. Realizacja tego projektu nie byłaby możliwa gdyby nie wspaniali i zaangażowani uczniowie z krajów partnerskich oraz przede wszystkim z naszej szkoły:

2d Olivier Bugajski

2c Zuzanna Synk, Hanna Głąb, Alicja Jankowska, Aleksandra Kuźniewska, Stefan Kołacz

1b Nadia Kulik, Hubert Postalaniec, Celina Wojnowska, Ignacy Sut

GRATULUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy na Artsteps pod podanym linkiem 

https://www.artsteps.com/view/6244dcae52af139d8324a171