Bal Ósmoklasisty

W dniu 15 czerwca 2023 r. jak co roku odbył się Bal Ósmoklasisty.

W tegorocznym balu wzięło udział 112 uczniów oraz ich wychowawcy, dyrekcja i zaproszeni goście. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęto Polonezem na dziedzińcu szkoły, następnie głos zabrała Pani Dyrektor Ewelina Jankowska i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Zanim klasy przeszły po czerwonym dywanie do budynku szkoły wykonano jeszcze w plenerze ostatnie klasowe zdjęcia ósmoklasistów z ich wychowawcami:
kl. 8a- p. Małgorzata Mazurkiewicz
kl. 8b- p. Agnieszka Grosicka
kl. 8d- p. Rafał Sołoducha
kl. 8e- p. Jolanta Majewska
kl. 8f- p. Anna Stanisławska

Jak widać z fotografii zaproszonym gościom bardzo podobał się motyw przewodni Hollywood. Uczniowie wykazali się znakomitymi umiejętnościami tanecznymi, klasą, humorem, energią oraz wyczuciem stylu- każdy wyglądał glamour. O dobrą zabawę zadbała grupa zaangażowanych rodziców, DJ oraz catering Imperium Dobrego Smaku. Było to pierwsze tak ekskluzywne przyjęcie i bal dla dzieci kończących szkołę podstawową, że z pewnością zapamiętają je na całe życie.