Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie za pośrednictwem dziennika elektronicznego - Librus.
nazwisko nauczyciela |
imię |
przedmiot |
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
Antczak |
Judyta |
j.polski |
8:50 - 9:35 |
||||
Artyszuk |
Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
10:40 - 11:40 |
||||
Banasiak |
Małgorzata |
pedagog |
13:30 - 14:30 |
||||
Bednarski |
Michał |
historia |
7:00 - 8:00 |
||||
Beker |
Bernadetta |
j.angielski |
7:30 - 8:00 |
7:30 - 8:00 |
|||
Biskup |
Anna |
szkolenie sprtowe |
11:25 - 12:25 |
||||
Bolka |
Elżbieta |
matematyka |
8:30 - 9:30 |
||||
Chrobak |
Irmina |
j.angielski |
11:30 - 12:30 |
||||
Chudyba |
Jadwiga |
nauczyciel wspomagający |
14:25 -15:25 |
||||
Cichocka |
Renata |
matematyka, fizyka |
9:35 - 10:35 |
||||
Chilecki |
Maciej |
fizyka |
15:25 - 16:05 |
||||
Felski |
Sebastian |
matematyka |
7:45 -8:45 |
||||
Derewicz |
Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
11:40 - 12:40 |
||||
Dobrzeniecka |
Sonia |
świetlica |
10:30 - 11:30 |
||||
Drożak |
Piotr |
wychowanie fizyczne |
8:45 - 9:45 |
||||
Falkowska |
Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
12.40-13.25 |
||||
Hurda |
Marek |
historia |
|||||
Gallas |
Łukasz |
muzyka |
8:50 - 9:50 |
||||
Gałecka-Borowska |
Marzena |
j.polski |
8:00 - 9:00 |
||||
Gazda |
Monika |
świetlica |
8:30 - 9:30 |
||||
Gierałtowska |
Maria |
świetlica |
16:45 - 17:15 |
||||
Grochulska |
Hanna |
logopeda |
13:30 - 14:30 |
||||
Grosicka |
Agnieszka |
j.angielski |
8:45-9:45 |
||||
Grudzień |
Michał |
psycholog |
9:00 - 10:00 |
||||
Iwaniuk |
Krystian |
język angielski |
7:30 - 8:00 |
7:30 - 8:00 |
|||
Janicka |
Anna |
biologia |
12:40 - 13:40 |
||||
Jankowska |
Ewelina |
matematyka |
|||||
Janowska |
Magdalena |
biologia,technika |
14:25-15:25 |
||||
Jaroszuk |
Hanna |
j.francuski |
7:30-8:30 |
||||
Jędryszczak |
Hanna |
nauczyciel wspomagający |
8:20 - 8:50 |
9:00 - 9:30 |
|||
Jurys |
Małgorzata |
matematyka |
10:30-11:25 |
||||
Karczewska |
Iwona |
wychowanie fizyczne |
10:00 - 10:30 |
13:00 - 13:30 |
|||
Karmonik |
Klaudia |
świetlica |
9:00 - 10:00 |
||||
Korpak |
Lidia |
wychowanie fizyczne |
16:15 - 16:45 |
15:30 - 16:00 |
|||
Kosiorek |
Magdalena |
historia |
8:00 - 9:00 |
||||
Kośka |
Beata |
podstawy przedsiębiorczości, informatyka |
7:45 - 8:45 |
||||
Kozińska |
Agnieszka |
geografia |
9:40 - 10:40 |
||||
Kowalska |
Iwona |
j.polski |
8.35 - 9.35 |
||||
Kowalski |
Kamil |
pedagog |
8:15 - 8:45; 17:00 - 17:30 |
||||
Kroczewska |
Danuta |
chemia |
7:45 - 8:45 |
||||
Kulczak |
Aneta |
j.niemiecki, informatyka |
12:25 - 13:25 |
||||
Lipski |
Dawid |
etyka,filozofia |
10:40-11:40 |
||||
Lubański |
Marek |
j.polski |
15:25 - 16:25 |
||||
Majewska |
Jolanta |
geografia |
9:30 - 10:30 |
||||
Malesa |
Ewa |
nauczyciel wspomagający |
15:30 - 16:30 |
||||
Malik |
Halina |
świetlica |
16:30 - 17:00 |
17:30 - 18:00 |
|||
Mazurkiewicz |
Małgorzata |
matematyka |
7:25-7:55 |
7:25-7:55 |
|||
Meler |
Małgorzata |
matematyka |
10:30 - 11:30 |
||||
Michalik |
Tomasz |
historia, WOS, HiT |
07:45-08:45 |
||||
Możdżonek |
Anna |
nauczyciel wspomagający |
8:00 - 9:00 |
||||
Niespodziewańska |
Irena |
j.rosyjski |
11:00 - 11:30 |
||||
Omilian |
Ewelina |
świetlica |
6:30-7:00 |
7:45-8:15 |
|||
Nowak |
Jarosław |
matematyka |
8:00 - 9:00 |
||||
Ostrowska |
Dominika |
j.angielski |
7:45 - 8:45 |
||||
Ozga |
Dariusz |
wychowanie fizyczne |
13:40 -14:40 |
||||
Pazura |
Rafał |
matematyka |
14:30 - 15:00 |
13:30 - 14:00 |
|||
Podlewska |
Małgorzata |
chemia, fizyka |
11.40-12.40 |
||||
Paszczuk |
Andrzej |
wychowanie fizyczne |
9:30 - 10:30 |
||||
Pruszyńska |
Aleksandra |
j.angielski |
12:30 - 13:30 |
||||
Prucia |
Emilia |
j.polski |
8:00 - 9:00 |
||||
Reda |
Renata |
edukacja wczesnoszkolna |
10:30-11:30 |
||||
Rogozińska |
Agnieszka |
j.polski |
11:25 - 12:25 |
||||
Rutkowska-Sagata |
Agnieszka |
bibliteka |
15:25-15:45 |
||||
Rzepka |
Agata |
pedagog |
|||||
Sanek |
Barbara |
edukacja wczesnoszkolna |
13:30 - 14:30 |
||||
Sankowski |
Mikołaj |
edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka |
14:40- 15:40 |
||||
Skoniecka |
Maria |
plastyka, technika |
07:45-08:45 |
||||
Smolarek |
Magdalena |
edukacja wczesnoszkolna |
14:40 - 15:10 |
8:20 - 8:50 |
|||
Soćko |
Paulina |
pedagog |
7: 30 - 8:30 |
||||
Sołoducha |
Rafał |
wychowanie fizyczne |
13:25 - 14:25 |
||||
Sowińska-Pocheć |
Ewa |
j.angielski |
11:25 - 12:25 |
||||
Stanisławska |
Anna |
j.polski |
8:10-8:40 |
14:40-15:10 |
|||
Stankiewicz |
Piotr |
geografia |
7:00 - 8:00 |
||||
Syski |
Jan |
j.angielski |
13:30 - 14:30 |
||||
Szymańska |
Pamela |
j.hiszpański |
9:40 -10:40 |
||||
Szyszko-Boguta |
Marta |
j.włoski |
7:00 - 8:00 |
||||
Szepietowska-Paluch |
Elżbieta |
biznes i zarządzanie, doradztwo zawodowe |
8:25 - 8:55 |
||||
Sumacz |
Agata |
religia |
10:35 - 11:45 |
||||
Tłomacka |
Elwira |
historia,wos |
10:40 - 11:40 |
||||
Tomczyńska |
Teresa |
j.hiszpański |
10:40 - 11:40 |
||||
Turska |
Iwona |
świetlica |
12:00 - 13:00 |
||||
Warchoł |
Marcin |
j.angielski |
8:45 - 9:45 |
||||
Wasążnik |
Żaneta |
nauczyciel wspomagający |
7:30 - 8:00 |
7:30 - 8:00 |
|||
Wierzchowska |
Dorota |
biblioteka, informatyka |
14:30 - 15:30 |
||||
Zakrzewski |
Michał |
wychowanie fizyczne |
9:30 - 10:30 |
||||
Zalewska |
Anna |
doradztwo zawodowe |
8:00 - 9:00 |
||||
Zasłona-Dukielska |
Dominika |
j.hiszpański |
7:30 - 8:00 |
10:30 - 11:00 |
|||
Zawistowska |
Agnieszka |
j.polski |
8:35-9:35 |
||||
Zawisza |
Agnieszka |
j.angielski |
8:00 - 9:00 |
||||
Zarzycka |
Ewa |
j.polski |
11:40 - 12:25 |
11:40 - 12:00 |
|||
Zdun |
Anna |
j.angielski |
10:00 - 11:00 |
||||
Zwolenik |
Dorota |
matematyka |
8:45 -9:45 |
||||
Żak |
Karolina |
świetlica |
10:30 - 11:30 |
||||
Żebrowski |
Tomasz |
wychowanie fizyczne |
10:35 - 11:35 |
||||
Rembikowska |
Maria |
fizyka |
14:25 -15:25 |