Zbiórka dla Rodziny Zastępczej-podziękowania
8.10.2021 r. Zakończyliśmy zbiórkę dla Zawodowej Rodziny Zastępczej. Wszystkie rzeczy zostały wysłane do rodziny.
8.10.2021 r. Zakończyliśmy zbiórkę dla Zawodowej Rodziny Zastępczej. Wszystkie rzeczy zostały wysłane do rodziny.
3.10.2021r . Otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniami za zbiórkę zużytych tuszy, którą przeprowdziliśmy w zeszłym roku szkolnym.
Podziękowania od Fundacji PiliPili ![]()
Udało nam się zebrać dla Fundacji Pilipili 805, 42 zł! W lipcu zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto Fundacji.
22.06.2021 r. Naszym wolontariuszom DZIĘKUJEMY za pracę w roku szkolnym 2020/2021.
15.06.2021 r. Nasza szkoła bierze udział w kampanii edukacyjno-charytatywnej, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.
30.05.2021 r. Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą nadchodzi chwila pożegnania i rozstania.
21.05.2021 r. W minionym tygodniu klasa 6f we współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu włączyła się do akcji Fundacji DKMS "Kartka z życzeniami na Dzień Dziecka".
26.04.2021 r. 19 kwietnia przypada rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim- największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie.
30.03.2021 r. Zgodnie z naszą tradycją wybraliśmy się przed nadchodzącymi świętami na Cmentarz Wilanowski, w celu zaopiekowania się opuszczonymi grobami.