Poczta walentynkowa

Za nami Walentynki, ale to wciąż dobry czas na przekazywanie sobie nawzajem dobrych i ciepłych słów. Samorząd Uczniowski naszego liceum zaprasza do udziału w poczcie walentynkowej.

Od poniedziałku na 2 piętrze można wrzucać walentynki do poczty walentynkowej. Zabawa ta potrwa aż do piątku. Zachęcamy was do wspólnego świętowania! 

Pozdrawiamy,

Samorząd Uczniowski LO