Działalność Szkolnego Koła Wolontariatu

Od kilku lat nasza szkoła wspiera na różne sposoby Hospicjum Onkologiczne na Ursynowie https://fho.org.pl

Nasi uczniowie włączają się w program edukacyjno-charytatywny „Pola Nadziei”. Dzieci zbierają fundusze na cebulki żonkili np. podczas kiermaszy, sadzą cebulki jesienią, wiosną ścinają kwiaty i organizują kwestę z żonkilami na cele statutowe hospicjum. Angażujemy się  też w  różne aktywności dodatkowe takie jak pieczenie pierników dla pacjentów, konkurs plastyczny, sprzatanie ogrodu w hospicjum, czy paczki świąteczne. 

​Zachęcamy do włączania się w akcje na terenie naszej szkoły i z góry przekazujemy ogromne podziękowania od pacjentów i pracowników hospicjum.