Konkurs piosenki angielskiej - ENGLISH SONG CONTEST

28.02.2023 Dzisiaj odbyła się XI edycja Konkursu Piosenki Angielskiej - English Song Contest w Zespole Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Tym razem było równie ciekawie. Poziom umiejętności uczestników jak zwykle wysoki, a ich śpiewanie zrobiło na jury konkursowym ogromne wrażenie. Fantastycznie!!!

Spośród kilkudziesięciorga zgłoszonych uczestniczek i uczestników wyłoniono następujące osoby:

KATEGORIA: KLASY 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 3b
II miejsce: Jan Borkowski kl. 3a
III miejsce: Hanna Błaszczyk kl. 3a

KATEGORIA: KLASY 4-8
I miejsce: Zuzanna Galek kl. 7b
II miejsce: Joanna Podedworna kl. 6a
III miejsce: Magdalena Polakowska kl. 5d
Wyróżnienie: Nadia Byszewska kl. 8e
Wyróżnienie: Zuzanna Połomska kl. 8d

KATEGORIA: KLASY 1-4 LO
I miejsce: Zofia Stankiewicz kl. 1a

Gratulujemy!!!

Dziękuję Nauczycielom Anglistom za przeprowadzenie castingu w klasach i grupach językowych i pomoc w organizacji wydarzenia.

Specjalne podziękowania dla wspaniałego jury konkursowego w składzie:
p. Łukasz Gallas
p. Krystian Iwaniuk
p. Mikołaj Sankowski

Serdecznie dziękujemy również Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród - statuetek, nagród książkowych i długopisów.

Laureaci I i II miejsca w kategoriach szkoły podstawowej przechodzą do dalszego etapu - dzielnicowego, który zostanie rozstrzygnięty w marcu 2023 r. w SP 169 w Powsinku.

Pozdrawiamy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów!!!