Dyskoteka andrzejkowa- podsumowanie

30.11.2018 odbyła się charytatywna dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zamienili się we wróżki przepowiadające przyszłość.Można było poznać imię swej miłości, zawód oraz to co wydarzy się jutro.Samorząd Uczniowski przygotował konkursy z nagrodami.

Wszyscy świetnie się bawili!

ZEBRALIŚMY 1407,66 zł.!
Cała kwota została przekazana na budowę Domu Hospicyjnego dla nieuleczalnie chorych dzieci, młodzieży i ludzi starszych-Fundacja "Z SERCA DLA SERCA".

Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Buncler oraz uczniom z kl. 4d, 4f uczestniczących w zajęciach języka angielskiego "Angielski Metoda na Boba" za udaną współpracę i za wsparcie naszej akcji.
Ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych Bobów zebrali sumę 377, 10 zł.!

Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas 4-8, którzy byli obecni i czuwali nad bezpiecznym przebiegiem dyskoteki.

Dziękujemy uczniom LO za organizację oprawy muzycznej.

Wolontariuszom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych wróżb i za pomoc w sprzątaniu sali.

Agnieszka Zawistowska
Magdalena Janowska