Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

W dniu 7 kwietnia 2022r. odbył się w naszej szkole Charytatywny Kiermasz Wielkanocny.

Kupujący mogli nabyć dekoracje i ozdoby świąteczne wykonane  przez uczniów oraz świąteczne wypieki.

Dzięki Państwa szczodrości i zaangażowaniu zebraliśmy kwotę: 1263,02 zł i 1 euro.
Zebrane fundusze zostaną w całości przeznaczone na zaspokojenie bieżących potrzeb uczniów z Ukrainy, uczęszczających do naszej szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację oraz przygotowanie Kiermaszu Wielkanocnego.
Uczniom klas młodszych za wykonanie dekoracji i ozdób świątecznych, uczniom klas starszych za dostarczenie świątecznych wypieków oraz wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu za pomoc w przeprowadzeniu Kiermaszu.

Życzymy Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Szkolna Świetlica
Szkolne Koło Wolontariatu SP