spotkanie autorskie z Robertem Małeckim w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów [11 maja 2024]

 

Biblioteka Puliczna w Dzielnicy Wilanów zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Małeckim. Spotkanie odbędzie się 11 maja 2024 roku o godzinie 18.30 w Bibliotece Głównej na ul. Kolegiackiej 3.

Jak wyznaje sam autor, pisania uczył się od najlepszych i nie stało się to ot tak. Miewał chwile zwątpienia, ale nie poddał się i dzięki temu możemy czytać jedne z najlepszych kryminałów na polskim rynku wydawniczym. Potwierdzają to Nagroda Wielkiego Kalibru, Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru, nagroda Kryminalnej Piły oraz setki sprzedanych książek.


W swoich kryminałach zabiera czytelników do mrocznego świata występków, rzucających się cieniem zdarzeń z przeszłości, słabości bohaterów. Z wielkim kunsztem prowadzi fabułę, coraz bardziej wciągając czytelnika w literacką grę, w której niczego nie można być pewnym. Książki Roberta Małeckiego nie dają prostych odpowiedzi i do końca trzymają napięcie.


Podczas majowego spotkania z autorem „Żałobników”, „Wstydu”, „Zmory” czy serii z komisarz Marią Herman porozmawiamy o wymagającej drodze do pisania i tworzenia zawiłych fabuł, od których nie sposób się oderwać. Pisania niezapomnianych i skomplikowanych bohaterów. Dowiemy się, jak odnaleźć się na rynku kryminałów i zyskać grono wiernych czytelników.