"Poznajcie nabistów"- wyniki konkursu

Wreszcie po długiej przerwie związanej z zamknięciem szkół, 10 czerwca 2019 roku jury konkursowemu udało się wyłonić laureatów VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Poznajcie nabistów".

Tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, Instytutu Francuskiego oraz Wydawnictwa Hachette.

Nadeszło ponad sto prac z siódmych i ósmych klas szkół podstawowych  oraz szkół średnich z całej Warszawy. To niełatwe zadanie wybrać kilka prac, choć tak wiele zasługuje na uznanie. Niestety na podium są tylko trzy miejsca.

Wyniki konkursu – kategoria LICEUM

I miejsce                   Sonia Dalka,  CXIX LO
II miejsce                  Urszula Glinka,   ZS Nr 31
III miejsce                Julia Grygiel,  XXXVIII LO
Wyróżnienie             Jakub Małasiewicz,  ZS Nr 31

Wyniki konkursu – kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce                  Zuzanna Napłoszek,   SP nr 65
II miejsce                Amelia Bielawska,   SP 158
III miejsce              Julia Bierzańska,   SP 112

Pandemia Covid-19 opóźniła o trzy miesiące rozstrzygnięcie konkursu i nie pozwala na zorganizowanie gali, na którą moglibyśmy zaprosić laureatów.

Gratulujemy sukcesu wszystkim nagrodzonym!

Dziękujemy również każdemu uczestnikowi konkursu, jak i nauczycielom, opiekunom utalentowanych uczniów!

Nagrody i dyplomy będzie można odbierać od 29.06.2020 r. w szkole (pokój - administracja, tel. 22 277 15 11) po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu dokładnej daty i godziny.

Hanna Jaroszuk

Nagrodzone prace