Uczniowie naszej szkoły zarówno Ci z klas I-III jak i IV-VIII są laureatami wielu konkursów.
ROK SZKOLNY 2023/2024
13. DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Kategoria klasy 0-3:
III miejsce Julia Kiec i Liwia Krajewska kl. 2a
Kategoria klasy 4-6:
II miejsce Mateusz Żak kl. 5d
III miejsce Maksymilian Gołębiowski kl. 5d
Kategoria klasy 7-8:
I miejsce Joanna Podedworna kl. 7a
II miejsce Zuzanna Galek kl. 8b
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ.
Kategoria: uczniowie klas 1-3:
I miejsce: Krystian Kiciński kl. 1a
II miejsce: Julia Kiec, Liwia Krajewska kl. 2a
III miejsce ex aequo: Katarzyna Popławska, Róża Szajewska, Gabriela Dyła kl. 1a, Julia Bednarczyk, Sofia Shadorska, Yaroslava Shadorska kl. 2b
Kategoria: uczniowie klas 4-6 :
I miejsce: Maksymilian Gołębiowski kl. 5d
II miejsce: Mateusz Żak kl. 5d
III miejsce ex aequo: Hanna Błaszczyk kl. 4a, Lidia Cylkowska kl. 4b
Kategoria: uczniowie klas 7-8
I miejsce ex aequo: Zuzanna Galek kl. 8b, Joanna Podedworna kl. 7a
SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Klasy VI-VIII
I miejsce: klasa 8b
II miejsce: klasa 6d
III miejsce: klasa 8a
Zawodnik turnieju: Mikołaj Raczyński
Bramkarz turnieju: Franek Wezgraj
Klasy IV-V
I miejsce: klasa 5a
II miejsce: klasa 4a
III miejsce: klasa 4c
Zawodnik turnieju: Kuba Bichta
Bramkarz turnieju: Filip Kiec
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PROGRAMISTYCZNY „GIGATHON”
Laureat: Szymon Kajka kl. 4c
V OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
III etap: Elena Kóżdżał kl. VIIb
SZKOLNY KONKURS „KARNAWAŁOWY ŚWIAT RECYKLINGU… CZYLI KARNAWAŁOWY AUTORSKI STRÓJ EKOLOGICZNY”.
Laureaci:
Kuba Mierzwa 1a
Gabriela Szulim 3a
Emil Kucewicz 3a
Pola Borowska 3b
KONKURS "MATEMATYKA NA TALERZU"
I miejsce: Zuzanna Janicka 4c
II miejsce: Kajetan Ćmikiewicz- Gast 4b
III miejsce: Alan Karpiński 1a
Wyróżnienia:
Maja Wójcik 4b
Ryszard Kurkowski 4a
Kamil Kobiałka 7d
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE POD CHOINKĘ"
I miejsce :
Matylda Biniek
Katarzyna Popławska
II miejsce :
Iga Kużdżał
Julia Majcherczyk
III miejsce :
Wojciech Krawiec
Wyróżnienia:
Alina Mańka
Małgorzata Kozłowska
Matylda Piątosa
Róża Szajewska
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIEKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"
I miejsce:
Ignacy Mikita
Lena Piasecka
Adam Andrzejczak;
II miejsce:
Felicja Zyśk
Zuzanna Piątek
Lena Kierepka;
III miejsce:
Zuzanna Dybowska
Martyna Kobiałka
Kornelia Plasota
Zuzanna Bancerz
wyróżnienia:
Paulina Niemczykiewicz
Julia Majcherczyk
Oliwia Miazga
WILANOWSKI KONKURS "JESIENNE NAKRYCIE GŁOWY"
I miejsce: Zuzanna Rola
II miejsce: Antonina Rola
III miejsce: Katarzyna Popławska
wyróżnienie: Kornelia Plasota
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „JESIEŃ W POEZJI"
I miejsce: Marysia Popis z kl. 3a
II miejsce: Wojtek Krawiec 2a, Kornelia Konstantynowicz 2b, Pola Borowska 3b
III miejsce: Alina Mańka 3a, Kasia Popławska 1a
wyróżnienie: Eryk Dobrzański 2b, Ola Kulczyk 3a, Antonina Rola 3a, Maja Sulbińska 3b.
SZKOLNY KONKURS NA DYNIĘ
I miejsce - Ewa Korczyńska
II miejsce - Maciek Dzwonkowski-Holc
III miejsce - Kuba Mierzwa
DZIELNICOWE ZAWODY PŁYWACKIE
Klasy I-III
II miejsce: Natalia Wieteska
Klasy IV-VIII
I miejsce: Panasiuk Igor
III miejsce: Pastuhow Maksym
II miejsce: Bilski Leonard
II miejsce: Sadlak Mateusz
III miejsce: Grudziąż Oliwia
I miejsce: Rusiniak Antoni
II miejsce: Podedworna Joanna
III miejsce: Ruszel Alicja
II miejsce: Syta Michał
ROK SZKOLNY 2022/2023
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE JULIANA TUWIMA"
I miejsce- Aleksander Nilsson kl. 3c
II miejsce - Lena Kołtyś kl. 3b
III miejsce - Helena Grygoruk kl. 3b
wyróżnienie- Janusz Pyzel kl. 3a
I DZIELNICOWY TURNIEJ GRY W WARCABY
Klasy pierwsze:
I miejsce- Olaf Dyła kl. 1a
Klasy drugie:
III miejsce - Antonina Rola kl.a
Klasy trzecie:
II miejsce - Radosław Zyśk kl. 3c
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH"
Język polski- laureaci:
Zosia Popławska kl. 3a
Emilia Kowalczyk kl. 3c
Matematyka- laureaci:
Hania Sosnowska kl. 1b
Tymon Kozerski kl. 1b
Olaf Dyła kl. 1a
Aleksandra Żak kl. 1a
Wojciech Starski kl. 1a
Adam Glura kl. 1b
Mateusz Jaroszyński kl. 1a
OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUSEK- JĘZYK ANGIELSKI
laureaci:
Zuza Bancerz kl. 1b
Stefania Sadzińska kl. 2b
Matylda Biniek kl. 2b
Jula Majcherczyk kl. 2a
Hania Błaszczyk kl. 3a
Aleksander Nilsson kl. 3c
Zofia Beśka kl. 3c
Iga Mikuła kl. 3c
OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
Klasy 1
Zuzanna Bancerz 1b nagroda główna
Hanna Sosnowska 1b wyróżnienie
Leon Rams 1a wyróżnienie
Wojciech Krawiec 1a wyróżnienie
Klasy 3
Ryszard Kurkowski 3a laureat
Helena Grygoruk 3b wyróżnienie
Olga Wiśniewska 3b wyróżnienie
Klasy 4
Filip Kiec 4a laureat
Jan Żak 4d wyróżnienie
KONKURS RECYTATORKI WARSZAWSKA SYRENKA
wyróżnienie w etapie wojewódzkim: Klara Stobiecka kl. 5b
MIĘDZYSZKOLNA MATEMATYCZNA OLIMPIADA "ORZEŁ" DLA KL. III
I miejsce: Hania Błaszczyk kl. 3a
I miejsce: Piotr Krawczyk kl. 3c
III miejsce: Janusz Pyzel kl. 3a
III miejsce: Aleksander Matuszak kl. 3a
WARSZAWSKA OLIMPIADA "MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA"
wyróżnienie: Aleksander Matuszak kl. 3a
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
wyróżnienia zdobyli:
klasy 2
Majcherczyk Julia
klasy 3
Matuszak Aleksander
Beśka Zofia
klasy 4
Wysocki Jan
Gładki Jan
Kiec Filip
Łokuciejewska Zofia
Oleksy Maria
klasy 5
Obuchowska Lena
Beśka Tomasz
Nilsson Karolina
Minh Dao
klasy 6
Hauzer Alicja
Rams Zuzanna
klasy 7
Antonik Adam
Tyczyński Wojciech
klasy 8
Banek Maciej
I DZIELNICOWY KONKURS EKOLOGICCZNY "EKO-ZABAWKA ZE SKRAWKA"
II miejsce: Leon Rams 1a
IV DZIELNICOWY KONKURS KALIGRAFICZNY "PISZE W JĘZYKU OJCZYSTYM"
I miejsce: Iga Kużdżał z klasy 2b
III miejsce: Marianna Godlewska z klasy 2b
wyróżnienie: Michał Jegliński z klasy 1a
Hanna Turek z klasy 3c
PISANKA WIELKANOCNA
I miejsce ex aequo - Maja Wójcik kl. 3b, Leon Rams kl. 1a
II miejsce ex aequo - Emilia Kowalczyk kl. 3c, Julia Majcherczyk kl. 2a
III miejsce ex aequo - Martyna Kobiałka kl. 1b, Gaja Żulewska kl. 1b, Kajetan Ćmikiewicz-Gast kl. 3b
XI DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
klasy 0-3
III miejsce- Lidia Cylkowska
klasy 4-6
III miejsce - Joanna Podedworna
klasy 7-8
II miejsce - Zuzanna Galek
SZKOLNY KONKURS "PISZEMY KOMIKS"
I miejsce - Wojtek Krawiec kl. 1a
II miejsce - Zosia Popławska kl. 3a
III miejsce - Zosia Kopacka kl. 3b
wyróżnienie- Olaf Dyła kl. 1a
SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW
I miejsce - Alexander Nillson kl. 3c
II miejsce - Lidia Cylkowska kl. 3b
III miejsce - Maria Popis kl. 2a
Jan Najder kl. 2a
SZKOLNY KONKURS "PISZEMY KOMIKS"
I miejsce - Wojtek Krawiec kl. 1a
II miejsce - Zosia Popławka kl. 3a
III miejsce - Zosia Kopacka kl. 3b
Wyróżnienie - Olaf Dyła 1a
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY "OLIMPUSEK"
klasy 1
laureat: Olaf Dyła kl. 1a
klasy 3:
laureat: Aleksander Matuszak kl. 3a
laureat: Zosia Popławska kl. 3a
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Kategoria klasy 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 3b
II miejsce: Jan Borkowski kl. 3a
III miejsce: Hanna Błaszczyk kl. 3a
Kategoria klasy 4-8
I miejsce: Zuzanna Galek kl. 7b
II miejsce: Joanna Podedworna kl. 6a
III miejsce: Magdalena Polakowska kl. 5d
Wyróżnienie: Nadia Byszewska kl. 8e
Wyróżnienie: Zuzanna Połomska kl. 8d
DO KOLEJNEGO ETAPU XXVII DZIELNICOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO - "TROPAMI PITAGORASA" ZAKWALIFIKOWALI SIĘ :
Maciej Banek - 8b
Antoni Bobola - 8f
Stanisław Szarawara - 8a
Natalia Rząsa - 7b
Maksymilian Borowski - 6b
Krzyś Stachurka-Geller - 6b
Klara Stobiecka - 5b
Jan Gładki - 4a
MASKA KARNAWAŁOWA
Klasy 1
Kornelia Konstantynowicz 1b
Martyna Kobiałka 1b
Bianka Olszewska 1a
Klasy 2
Łucja Marcinkiewicz 2a
Stefania Sadzińska 2b
Tosia Rola 2a
Klasy 3
Yosra Fazli 3b
Hania Turek 3c
Liwia Żytomirska 3b
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ORZEŁ ORTOGRAFICZNY"
Iga Kużdżał, klasa 2 - laureat, 14. miejsce w kraju
Aleksander Matuszak, klasa 3 - laureat, 7. miejsce w kraju
Inga Zdun, klasa 5 - laureat, 8. miejsce w kraju
Krzysztof Kozłowski, klasa 5 - laureat, 12. miejsce w kraju
Piotr Łyżwa, klasa 5 - laureat, 14. miejsce w kraju
Gaja Jóźwicka, klasa 8 - laureat, 7. miejsce w kraju
Zuzanna Prymak, klasa 8 - laureat, 12. miejsce w kraju
Antoni Bobola, klasa 8 - laureat, 15. miejsce w kraju
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ
I miejsce: Lena Piasecka, Pola Borowska, Kacper Kowalski z 2b, Zosia Popławska z 3a
II miejsce: Alicja Mościcka z 2a i Gabrysia Szulim z 2a
III miejsce: Antosia Rola z 2a oraz Ola Żak i Małgosia Kozłowska z 1a.
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE PARASOLE"
Klasy I
1 miejsce Martyna Kobiałka 1b
2 miejsce Beata Moroń 1b
3 miejsce Natalia Krym 1b
Wyróżnienie
Leon Rams 1a
Klasy II
1 miejsce Antonina Rola 2a
2 miejsce Rysio Szczepaniuk 2a
3 miejsce Maja Sulbińska 2b
Wyróżnienie
Matylda Bieniek 2b
Iga Kużdżał 2b
Klasy III
1 miejsce Zosia Popławska 3a
2 miejsce Kajetan Ćmikiewicz - Gast 3b
3 miejsce Maja Wójcik 3b
XIV DZIELNICOWE ZAWODY PŁYWACKIE
I miejsce: Stefania Sadzińska
I miejsce: Jegor Panasyuk
III miejsce: Wardecka Maja
I miejsce Sadlak Mateusz
II miejsce: Gronowski Mateusz
II miejsce: Grudziądz Olivia
III miejsce: Cieślak Marek
I miejsce: Sadzińska Konstancja
II miejsce: Syta Michał
III miejsce: Krawiec Pola
III miejsce: Machnicki Wiktor
I miejsce: Filipiak Maciej
II miejsce: Klich Maciej
III miejsce: Cylkowski Maciej
SZKOLNY KONKURS "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"
I miejsce: Ryszard Szczepaniuk 2a
II miejsce: Bianka Olszewska 1a
III miejsce: Jagoda Jeglińska 3a
Wyróżnienia:
Wojtek Krawiec 1a
Zosia Popławska 3a
Leon Rams 1a
VII FESTIWAL HERBERTOWSKI
wyróżnienie: Maja Skorupa
SZKOLNY KONKURS "MOJA SZKOŁA W CZTERECH PORACH ROKU"
Miejsce 1 ex aequo:
Marysia Rogulska klasa 3b SP
Wojciech Krawiec klasa 1a SP
Miejsce 2 ex aequo:
Antonia Rola klasa 2a SP
Ksawery Malewski klasa 3c SP
Miejsce 3 ex aequo:
Łucja Marcinkiewicz klasa 2a
Zofia Popławska klasa 3a
Wyróżnienie:
Aleksandra Andrzejczak klasa 4d SP
Emilia Rakowska klasa 4c SP
Anna Kielasińska klasa 3b SP
ROK SZKOLNY 2021/2022
OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
nagroda główna: Filip Kiec 3a
wyróżnienie:
Jan Gładki 3a
Zofia Gmyz 3d
Ola Wiśniewska 2b
Alex Nilsson 2c
Julia Majcherczyk 1A
Matylda Biniek 1b
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
Klasy 2
wyróżnienie:
Piotr Krawczyk
Janusz Pyzel
Krzysztof Zych
Zosia Popławska
Zofia Berka
Klasy 3
wyróżnienie:
Jan Wysocki
Filip Kiec
Klasy 4
wyróżnienie:
Kacper Kozerski
Bartosz Wiśniewski
Klara Stobiecka
Klasy 5
wyróżnienie:
Maja Stępnikowska
Klasy 8
laureat:
Franciszek Janczak
wynik bardzo dobry:
Piotr Bacciarelli - Grobelny
Jan Ciurko
Antoni Malec
Miłosz Kowalczyk
Wyróżnienie:
Adrian Kowal
Hanna Ignar
Kajetan Doliwa
Kacper Strach
Nikołaj Wałęza
"MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
II miejsce Jan Wysocki z klasy 3a
III miejsce Zofia Łokuciejewska z klasy 3a
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA
Laureaci:
Zofia Łokuciejewska klasa 3a, Kacper Kozerski klasa 4a
Wyróżnienia:
Mikołaj Drozdowski klasa 3d, Aleksander Zagórski klasa 4a, Jakub Bińkowski 4a
KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Laureat: Filip Nierzwicki kl. 8b
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO JUNIORÓW
Laureat: Filip Nierzwicki kl. 8b
MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
Laureaci etapu dzielnicowego:
-Filip Daniewski-klasa 3c
-Kuba Karkosz-klasa 3d
-Jaś Żak-klasa 3d
-Mikołaj Drozdowski-klasa 3d
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "DZIECI FILOZOFUJĄ"
I miejsce: Adela Mogilewska kl. VIIIb
III DZIELNICOWY KONKURS KALIGRAFICZNY
klasy 1
I miejsce: Bianka Szymańska z klasy 1b
klasy 2
III miejsce: Zofia Popławska z klasy 2a
klasy 3
I miejsce: Zofia Gmyz z klasy 3d
KONKURS KURATORYJNY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
laureat: Adrian Kowal kl. 8b
KURATORYJNY KONKURS FILOZOFICZNY "W DRODZE KU MĄDROŚCI"
laureat/III miejsce : Dominika Stachurka-Geller kl. 8b
OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW
laureat II stopnia: Piotr Bacciarelli - Grobelny
X DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
III miejsce: Lidia Cylkowska kl. 2b
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " MÓJ DINOZAUR"
Kategoria I - klasa 1
1 miejsce - Matylda Biniek, klasa 1b
2 miejsce - Ryszard Szczepaniuk, klasa 1a
3 miejsce - Wojciech Panasz, klasa 1b
Kategoria II - klasa 2
1 miejsce - Maja Podgórska, klasa 2a
2 miejsce - Jan Borkowski, klasa 2a
3 miejsce - Kajetan Ćmikiewicz - Gast, klasa 2b
Kategoria III - klasa 3
1 miejsce - Maja Kowalczyk, klasa 3b
2 miejsce - Emilia Rakowska, klasa 3c
3 miejsce - Wojciech Błaszczyk, klasa 3a
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Kategoria: uczniowie klas 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 2b
II miejsce: Aleksandra Kulczak kl. 1a
III miejsce: Zofia Kopacka kl. 2b
Kategoria: uczniowie klas 4-6
I miejsce: Klara Stobiecka kl. 4b
II miejsce: Franciszek Sadowski kl. 4d
III miejsce ex aequo: Magdalena Polakowska kl. 4d, Joanna Podedworna kl. 5a
Kategoria: uczniowie klas 7-8
I miejsce: Nina Wróbel kl. 8c
II miejsce: Zofia Wichrowska kl. 7f
III miejsce: Ksawery Korzeń kl. 8e
Kategoria: uczniowie klas 1-3 LO
I miejsce: Franciszek Kwiatkowski kl. 3a
II miejsce: Julia Szklennik kl. 3a
III miejsce: Aleksandra Bedyńska kl. 3a
SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
kategoria klas 1-3
I miejsce - Oliwier Kubów - klasa 1a
II miejsce - Oliwia Kubów - klasa 3a
III miejsce - Mateusz Walasek - klasa 2a
kategoria klas 4-7
I miejsce - Karolina Walasek klasa 4a
II miejsce - Sara Kowalewska - klasa 7b
KONKURS SZKOLNY "ZIMA W POEZJI DZIECIĘCEJ"
LAUREACI: Hanna Krosnowska klasa 2b, Kajetan Ćmikiewicz - Gast klasa 2b, Helena Dróżdż klasa 3a
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO „MASKA KARNAWAŁOWA”
I miejsce: Maja Sulbińskka kl. 1b, Emilia Rakowska kl. 3c
II miejsce: Mateusz Walasek kl. 2a, Ryszard Szczepaniuk kl. 1a
III miejsce: Alicja Żuczek kl. 3d, Antonina Gesler kl. 3d
Wyróżnienia: Anna Kielasińska kl. 2b, Hania Turek kl. 2c
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „ KATYŃ - PRAWDA I PAMIĘĆ „
Laureat: Łukasz Skonieczny kl. 8d (5 miejsce w Polsce)
SZKOLNY KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA”
I miejsce: Maja Sulbińska 1b, Rysio Kurkowski 2a
II miejsce: Remek Wielochowski 1b, Rysio Szczepaniuk 1a
III miejsce: Jaś Borkowski 2a, Ola Andrzejczak 3d
wyróżnienie : Liwia Żytomirska 2b
RODZINNY KONKURS PIERNIKOWY Z LITERATURĄ W TLE .
I miejsce: Julia i Przemek Olszewscy KL. 6c, 8b
I miejsce: Miłosz Kobyłko kl.7a
II miejsce: Antonina i Maria Rogulski - kl. 2b, 5d
III miejsce : Krzysztof i Dominika Stachurka- Geller – kl. 5d, 8a
wyróżnienia : Piotr Starzyński kl. 7e
VI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA
Kategoria fotograficzna
I miejsce - Miłosz Kobyłko
Kategoria plastyczna
I miejsce - Natalia Drozdowska
II miejsce - Miłosz Kowalczyk
SZKOLNY KONKURS "JESIENNA MANDALA"
I miejsce: Ryszard Kurkowski 2a, Zofia Popławska 2a;
II miejsce: Ksawery Malewski 2c, Ryszard Szczepaniuk 1a;
III miejsce: Maciej Dzwonkowski 2c;
Wyróżnienie: Zuzanna Janicka 2c, Oliwier Kubów 1a.
SZKOLNY KONKURS "CZYM JEST DLA CIEBIE WOLNOŚĆ?"
Klasy 1-3:
1.Jan Gładki kl.3a
Klasy 4-8:
1. Szymon Stanaszek kl.6a
2. Maja Skorupa kl.7d
3. Bruno Bobek kl.7f
Wyróżnienie:
Aleksandra Żołądkowska kl.4d
KONKURS NA DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Największy miś - Daria z klasy 2c (jej miś mierzył 110 cm),
Najmniejszy miś - Pani Dyrektor Anny Zalewskiej (3 cm)
KONKURS REKLAMUJĄCY APLIKACJĘ DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
I miejsce – Weronika Buchalska 8c, Pola Półka Przygnacka z kl. 8c oraz Zuzanna Janicka,
II miejsce - Aleksandra Dziejna z kl. 8a, Amelia Antoniak z kl. 8a oraz Bruno Bobek z kl. 7f,
III miejsce - Antoni Porębski z kl. 7b
WYNIKI KONKURSU WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII
I miejsce - Kacper Strach 8b
II miejsce - Malwiną Wróblewska 8b
III miejsce - Łukasz Skonieczny 8d
KONKURS „ROK 2021 - ROKIEM STANISŁAWA LEMA-INSPIRACJE TWÓRCZOŚCIĄ STANISŁAWA LEMA”
I miejsce- Jan Kowalczyk klasa 4c- Robot konsola do gier
II miejsce- Adela Mogilewska klasa 7b- Mój własny robot
SZKOLNY KONKURS "DZIEŃ KROPKI"
Gabriela Szulim klasa 1a
Matylda Biniek klasa 1b
Zosia Kępka klasa 2a
Zuzia Janicka klasa 2c
Julia Doliwa klasa 3b
SZKOLNY KONKURS "FAIR PLAY W ŻYCIU I SPORCIE"
I miejsce - Maja Skorupa klasa 7d
wyróżnienia:
Mateusz Walasek 2a SP
Karolina Walasek 4a SP
Sara Kowalewska 7b SP
Kamil Kobiałka 5d SP
WYNIKI KONKURSU "POR QUE EL ESPANOL?"
Miejsce I - Ksawery Korzeń 8e, Bruno Bobek 7e
Miejsce II - Jaśmina Kiełkowska 8b, Weronika Gładki 7e
Miejsce III - Sara Kowalewska 7b