This Is How We Do It

W sobotnie popołudnie 6 lutego odbyło się pierwsze spotkanie online uczniów oraz nauczycieli biorących udział w projekcie eTwinning „This Is How We Do It!”.

Po miesiącu prac projektowych (podczas których grupa uczniów z klas 2C i 2D m.in. nagrała własne „introductory video”, stworzyła propozycję logo projektu oraz umieściła ciekawe informacje na temat naszego kraju na dedykowanym Padlecie) uczestnicy mieli szansę wreszcie spotkać się w wirtualnym gronie, które liczyło prawie 90 osób! Uczniowie mieli okazję opowiedzieć co nieco o sobie w języku angielskim. Pomimo tremy nasza ekipa zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Trzymamy kciuki za dalsze działania naszych Licealistów w tym projekcie!

Projekt jest częścią działań w ramach projektu Erasmus+ naszego Zespołu Szkół