Szkoła organizatorem konferencji Erasmus+

W czwartek, 9 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się  konferencja  poświęcona działaniom w ramach programu Erasmus +. W wydarzeniu brała udział grupa nauczycieli szkoły podstawowej i liceum realizująca projekt „The Breakthrough Project – wielopłaszczyznowy rozwój kadry na miarę Europy”, uczniowie liceum zaangażowani w projekty eTwinning, a także zaproszeni goście – nauczyciele z warszawskich szkół. Mieliśmy również zaszczyt gościć przedstawicieli Urzędu Dzielnicy Wilanów panią Renatę Miros oraz pana Artura Buczyńskiego, zastępcę burmistrza dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Konferencja pozwoliła nam podzielić się  rezultatami uzyskanymi dzięki Erasmus+, dała przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk. Wierzymy, że dla wielu nauczycieli będzie inspiracją do udziału w programie, rozwoju i początkiem wzajemnej współpracy. Dziękujemy wszystkim gościom a także osobom, które wsparły nas w organizacji tego wydarzenia.